Марта ходи с Бога четиридесет години. Тя бе спасена, изкупена и следваща Христос.
Дойде време и Марта застана пред трона. И за първи път осъзна какво е пропуснала.
Тя усещаше вълните струящи от Божия Син и изпитваше огромно удоволствие.
– Аз можех да пия от този кладенец на духовна наслада всеки ден на земята. Просто трябваше да срещна Твоето сърце и Твоята красота. Животът щеше да е много по-хубав. Много неща щяха да се променят. Щях да постигна много повече.
Възлюбени, не е нужно да чакаме, за да изпитаме дълбоките удоволствия!
Бог е отредил на човешкото сърце да ги изпита още в този живот. За нас не е задължително да продължим както поколенията, без трансформиращо откровение.
Основният начин да ходим в Духа е чрез поддържане на активен диалог с Него. Това е ключът към нашето обновление.
Утрото бе хладно и облачно, но слънцето изгря и всичко оживя.
Това бе една невероятна история.
Един ден Слави и Лиза пазаруваха в един супермаркет. Когато минаваха край щанда с плодовете Лиза погледна стреснато към една жена и се обърна към спътника си:
В този ден никой не знаеше какво щеше да последва. Людете нямаха престава, че с днешното разпятие щяха да намерят спасение.